Навчальна евакуація на випадок пожежі


Навчальна евакуація – найефективніша міра безпеки об'єктів з масовим скупченням людей. За статистикою, найчастіше трагедії виникають з-за відсутності протипожежних знань і навичок, незнання правил поведінки до прибуття підрозділів пожежної безпеки, невміння використовувати засоби пожежогасіння.

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, недопущення загибелі та травмування людей на пожежах, а також з метою навчання діям у разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації, 29 жовтня в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулась навчальна евакуація на випадок пожежі.

Про виникнення умовної надзвичайної ситуації сповістило звукове оповіщення школи. Учителі миттєво зреагували на звук сирени і швидко евакуювали учнів з приміщення школи на безпечну дистанцію.

Евакуацію провели успішно, за 2 хвилини 24 секунди. З приміщення школи евакуйовано 84 учасники освітнього процесу .

Також цього дня в молодшій школі відбулися практичні заняття-тренінги про дії у випадку пожежі. Діти подивилися відеоролики та мультфільми про те, як діяти учням та вчителям у разі пожежі. Вихованці 1-4 класів взяли участь у грі-квесті «Вогняне коло» та продемонстрували високий рівень обізнаності з питань протипожежної безпеки.

Фахівці Служби порятунку наголошують, що заходи з відпрацювання планів евакуації є дієвим засобом підготовки як дітей, так і педагогічних працівників, адже у разі виникнення надзвичайної ситуації дітей охоплює страх та паніка, а якщо дитина знатиме, як правильно діяти - це допоможе їй врятуватися.
Нещодавні пости
Архів