МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО – МОВА ДУШІ

З 23 по 27 листопада 2020 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» проходив Тиждень музики під керівництвом вчителя музичного мистецтва Метіль М.М. Заняття музичним мистецтвом збагачує учнів естетикою, несе їм радість. Отож, в нашій школі створено всі умови, щоб на уроках музики діти могли виявити природні задатки і обдарування. Мар`яна Мар`янівна старається стимулювати творчу діяльність учнів, поступово вдосконалювати уміннями і навичками вихованців закладу.

Упродовж тижня відбулись цікаві уроки-вікторини «Музичне мистецтво - мова душі» (4 - 6 класи), «Караоке для усіх» під час перерв, майстер-клас «Вокальні вправи-запорука правильного співу» для учнів початкових класів, де вони дізналися про важливість вокальних вправ, їх лікуючу властивість, різні техніки співу. Учні виконували вправи на дихання, для розширення діапазону, зміцнення голосових зв’язок, дикції тощо, а також мали можливість спостерігати деякі позитивні результати вправ під час виконання улюбленої пісні. Цікавою та пізнавальною стала інтелектуальна гра для учнів 7 класу «MusikFest».

Метою усіх заходів із музичного мистецтва було формування ціннісного ставлення до мистецтва, виховувати любов до музичного та образотворчого мистецтва, надбань світової класики, розвиток естетичних смаків, творчі якості, формування звичок правильного співу, закріплення знань музичних термінів, різних стилів музики, особливостей музики різних народів світу.