МОВА – СКАРБ НАРОДУ

Мова – це не тільки засіб спілкування. Завдяки мові живуть традиції, вона пробуджує інтерес до пізнання світу і сприяє виявленню поваги до нашого минулого і до планети, яку ми населяємо, є елементом, що об’єднує людей незалежно від місця і часу їхнього проживання.

Щороку 21 лютого світова спільнота відзначає Міжнародний день рідної мови.

21 лютого 2022 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа» відбулися літературні читання «Мова – скарб народу». Також учні 6-А класу разом з класним керівником Татаренко Олександрою Василівною, вчителем української мови та літератури, організували та провели вечір поезії «Стежками рідної мови».

Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і що за нас цього ніхто не зробить.

Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.