ЛІДЕРИ В ДІЇ

3 лютого 2021 року КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» Школа лідерів зібрала найактивніших, накращих та найнаполегливіших учнів нашого закладу.

У засіданні взяли участь 15 учасників . З вітальними словами звернулися Фіалко Антоніна (президент школи), Остапчук Наталія Володимирівна (педагог-організатор) , які акцентували увагу на необхідності посилення ролі учнівського самоврядування в організації шкільного життя, важливості розвитку лідерських якостей та побажали всім успіхів у роботі.

Продовжилось засідання цікавим, насиченим та пізнавальним тренінгом для лідерів учнівського самоврядування «Згуртованість у колективі», який провели активні учасники учнівського самоврядування Фіалко Антоніна (президент школи, учениця 10-А класу) та Панченко Ліана (лідер учкому, учениця 5-А класу).

Наступним кроком у роботі засідання був майстер-клас «Український віночок», який підготувала і провела педагог-організатор. Лідери згуртувалися, попрацювали в команді, проявили свої творчі здібності та креативність.

Наступним етапом роботи була презентація програм учнів на ІІ семестр навчального року.

Зібрання Школи лідерів завершилось активним обговоренням діяльності учнівського самоврядування .

Всі виступаючі були єдині в одному: щоб учнівське самоврядування дійсно стало дієвою Школою формування активного школяра!