Леся Українка – геніальна дочка українського народу

«…Ні! Я жива, я буду вічно жити,

Я в серці маю те, що не вмирає…»

Поетесу Лесю Українку називають геніальною дочкою українського народу, красою і гордістю нації, духовним вождем української інтелігенції.

Леся Українка - без перебільшення одна із найвизначніших постатей в історії української літератури. Її ставлять в один ряд із геніальними Тарасом Шевченком та Іваном Франком.

З нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Лесі Українки в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» упродовж тижня ( з 22 лютого по 26 лютого 2021 року) було організовано: тематична виставка «Народжена Україною», відеолекторій «Леся Українка – дітям», флешмоб «Леся Українка – скарб нашої Батьківщини», конкурс читців «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!», літературно-музична композиція « Якби мені достати струн живих…».

Усі ці заходи допомогли зазирнути у внутрішній різнобарвний творчий світ славетної українки, доторкнутися до потаємних глибин її поетичної душі. А також створили умови для цілісного уявлення про Лесю Українку не тільки як митця, громадянина, але й як про жінку, що сподівалася на звичайне людське щастя.

Учні усіх класів та педагоги закладу стали учасниками незабутнього Тижня «Леся Українка – геніальна дочка українського народу».