ЗБЕРЕЖИ ПАМ`ЯТЬ ЗБЕРЕЖИ ПРАВДУ

«Свічка, що мерехтить у вікні, запалена о 16:00 наприкінці листопада кожного року це традиція важлива не лише для пам'яті про Голодомор. Вона єднає нас, творить націю і робить сильнішими…»

28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшанують День пам'яті жертв голодоморів.

Голодомор - це геноцид Українського народу, вчинений комуністичним тоталітарним режимом з наміром знищити, цілком чи частково українську національну групу. Голодомор спричинив загибель мільйонів українців на території нашої країни. Радянська влада злочинно замовчувала факт голоду(1932-1933рр.) як в Україні так і закордонном.

Моральний обов’язок держави та суспільства перед минулими та наступними поколіннями – вшановувати пам’ять жертв трагедії. Відтак в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» 26 листопада 2020 року відбулася єдина виховна година «Збережи пам`ять. Збережи правду», метою якої було виховувати здатність кожної дитини на скорботу і пам'ять про мільйони загублених життів співвітчизників, виховувати патріотів своєї держави; ознайомити учнів з трагічним минулим нашого народу; вчити молодь бережно ставитися до історії своєї країни, розкривати її як білі, так і чорні сторінки; розвивати вміння аналізувати, виділяти головне.