ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

День вчителя – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для працівників школи – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності.

Традиційно першої неділі жовтня своє професійне свято відзначають освітяни. От і цього року 1 жовтня у нашій школі відбулося свято вшанування вчителя. Організатором свята виступили учні різних класів. Вони підготували невеличкий концерт на ґанку. Учні висловили свою вдячність вчителям чудовими номерами художньої самодіяльності.

Педагог – особистість неординарна, творча, обізнана, яка весь час знаходиться в пошуку чогось нового, цікавішого, досконалішого. Немає, мабуть, на землі людини, яка б вийшла у великий світ без напутнього слова вчителя. Адже саме він засіває невинні дитячі душі зерном мудрості, доброти, вчить жити, бо життя – це той самий урок, який треба пройти впевненим кроком. А відтак – щастя і здоров`я вам, дорогі наші вчителі! Миру! Радості! Наснаги!