ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

14 жовтня в Україні відзначали свято Покрови Пресвятої Богородиці, яке в народі ще називають Третя Пречиста. Відколи Україна стала незалежною на Покрову ми стали відзначати ще й День українського козацтва, як данину пам’яті про славну добу Запорозької Січі. Починаючи з нинішнього року 14 жовтня ми відзначаємо ще й день захисника України, вшановуючи мужність та патріотизм українських воїнів.

Про козаків написано багато наукових праць і художніх творів, знято безліч фільмів. Через козацтво створювалася наша історія, і кожен з нас не тільки причетний, а й відповідальний за неї. Унікальність нашої історії й нашого народу полягає в тому, що в козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків.

То ж з нагоди Дня українського козацтва, 13 жовтня 2020 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося ряд заходів.

Сьогодні класні керівники провели у своїх колективах усні журнали-бесіди «Ми – нащадки козацької слави», які були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків.

Учні 6-А класупідготували привітальну виставку малюнків «Славні козаки» та розмістили її у фойє школи.

Молодші школярі разом із вчителем фізичної культури підготували та провели спортивно-розважальне свято «З козаків візьмемо приклад». Цікаво й радісно було спостерігати за учасниками спортивної естафети. Вони щиро раділи тому, що беруть участь у такому чудовому заході.

Учні продемонстрували знання з історії козацтва, активно брали участь в усіх сьогоднішніх заходах, а також показали свою силу, витримку та спритність.