День спонтанного прояву доброти

Random Acts of Kindness Day

Сьогодні у всьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day). Вперше його запровадили в американському місті Денвері ще 1995-го, проте з кожним роком це свято набуває все більшої популярності та заохочує всіх робити спонтанні добрі справ.

У більшості культур вважається, що доброта — це акт виявлення турботи про інших, без очікування на те ж саме у відповідь. Проте піклуючись про інших, ми зокрема піклуємося й про себе.

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» цей день пройшов по-особливому: діти вирішили проявити свою любов і турботу до братів наших менших – пташок. Для цього вихованці закладу власноруч виготовили годівнички, розвісили їх на території закладу, щоб нагодувати птахів в такі холодні й голодні для пернатих часи.

У художній майстерні школи друзі-волонтери з міста Вишневе (проект «Кожен зможе») провели для молодших школярів майстер-клас «Розмалюй екологічну торбинку». А допомогла їм у цьому художник, пані Вікторія з Sofi-Den Kids.

Цього дня, звісно, були також солодкі подарунки. Діти були задоволені і щасливі. А значить – і ми, педагоги!