ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Молюсь за тебе, Україно,

Молюсь за тебе кожен час,

Бо ти у нас одна єдина, –

Писав в своїх віршах Тарас

День соборності Україн - одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України. З нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» були проведені тематичні заходи.

День 22 січня в нашій школі був доволі насиченим. Учні старших класів переглянули фільм «Свято Злуки. Політика пам’яті». Фільм дав відповіді на багато запитань і показав, що двадцяте століття залишило нам у спадок вирішальні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності. На великій перерві пройшла арт-акція «Я люблю Україну». Кожен охочий зміг долучитися до цієї акції. Учасники акції розмальовували ілюстрацію з антистрес-розмальовки. Це була велика заквітчана карта України. Готову роботу під назвою «Я люблю Україну» розміщено на стенді школи для загального огляду. В акції взяли участь учні 4-5 класів. А наймолодші школярі із задоволення позували на камеру під час фотосесії.

Виховні заходи подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави, на сході України.