ДЕНЬ ЗНАНЬ

1 вересня – День знань – традиційне свято для кожної школи в Україні. Цей день хвилює уяву кожного: і маленького першокласника, і майбутнього випускника школи, і усіх, хто будь-коли навчався в школі. Цей день, безперечно, хвилюючий для учнів, їхніх батьків та вчителів. В якійсь мірі це свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління Для найменших - це путівка у країну знань, хтось став на сходинку вище, перейшовши до старшого класу, а для когось - це останній перший дзвоник, адже через рік - випускний. Тому водночас цей день радісний, хвилюючий та тривожний.

У перший день осені в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбулося свято Першого дзвоника! Дзвоник закликав дітей на перший шкільний урок! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школи.

Відчуття, які виникають в цей день, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.

Щасливого навчального року, дорога шкільна громадо!