ДЕНЬ БАБАКА АБО НАШ БАБАК - МУРЗІК

Сьогодні, 2 лютого, відзначається День бабака. Цього дня, ґрунтуючись на поведінці бабака, складають прогноз на весну. У День бабака люди пророкують настання весни за поведінкою звірка. Так, якщо день похмурий, бабак не бачить своєї тіні й спокійно залишає нору – зима рано закінчиться і скоро настане весна. А якщо пухнастий метеоролог лякається своєї тіні й залазить у нору – зима триватиме ще 6 тижнів.

Свято стало популярним у низці країн і, зокрема, в Україні після виходу однойменного фільму. В Україні є свої відомі бабаки, які визначають погоду, - харківський Тимко і львівська Маруся.

Отож, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів», 2 лютого 2021 року, відбулися розваги під назвою «Наш бабак – Мурзік». Діти із задоволенням перевірили справжність народних прикмет та весело розважились: намалювали сьогоднішнього героя та взяли участь у креативній фотосесії.

Дітворі сподобалося новостворене свято, і вони запропонували проводити його щороку. А роль Бабака на себе взяв шкільний кіт Мурзік.