ГУРТКОВА РОБОТА – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА РОЗВИТКУ ДИТИНИ

Гурткова робота – важлива форма позакласної роботи в школі. Метою гурткової є розвиток естетичних та художніх смаків учнів, їх творчих здібностей, поглиблення знань дітей, виховання у них почуття патріотизму, розуміння краси, любові до рідного краю.

Педагогічний колектив КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» намагається якнайбільше наблизити зміст гурткової роботи до інтересів дітей, щоб вона давала дітям необхідні знання і навички, прищеплювала любов до праці, сприяла розвитку їх талантів.

Кожний учнівський гурток має свою певну мету і ставить свої вимоги до гуртківців. В роботі використовуються різноманітні форми і методи, які приваблюють дітей. У нашому закладі працюють такі гуртки: «Петриківський розпис», «Робимо своїми руками», «Боротьба самбо», «Секція з шахів і шашок», «Вокальний спів», «Пізнай себе», «Умілі ручки».

Позакласна діяльність охоплює всю освітньо-виховну роботу в позаурочний час і спрямована на забезпечення потреб особистості у творчій самостійній діяльності за інтересами, стимулювання її творчого самовдосконалення та задоволення потреб дітей у професійному самовизначенні відповідно до їх здібностей.