Гра - квест «COVID-19 – новий виклик для всього світу»

Нині світ охопила пандемія захворювання COVID-19, спричинена одним із представників вірусного царства. Щоб детальніше ознайомитися з новим типом корона вірусу, та як такого підступного ворога можна подолати 18 листопада 2020 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» вчитель біології та географії Шевчук Вікторія Анатоліївна організувала та провела пошуково-пізнавальну гру – квест. Цього дня діти мали нагоду весело провести час із однокласниками та друзями, а також на мить стати дослідниками, слідопитами, королями логіки та майстрами дедукції.

Команди шукали на місцевості оригінальні рішення та підказки, які раніше були заховані на території школи в різних місцях. Крок за кроком, виконуючи завдання й розгадуючи підказки, учасники отримували інші, й так доти, поки не прийшли до фінішної точки квесту.

Виконання завдань на зупинках: «Віруси та бактерії», «Корисно знати», «Міф чи правда?», «Знайди пару», «Батли», «Пантоміма» дали можливість учасникам проявити себе та заробити бали для команди, які відмічали в маршрутному листі квест-гри.

За загальною кількістю балів перемогу отримала команда «Бактерії», а «Віруси» зайняли почесне друге місце.

Це яскраве видовище емоційно згуртувало колектив, забезпечило набуття навичок командної роботи та почуття впевненості у власних силах. Гравці змогли отримати максимум задоволення.

Тим часом учні 3-го та 2-го класів , під наглядом педагогів, проявляли свою креативність при створенні тематичної газети.