ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

"Герої не вмирають" - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України , в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа» у всіх класах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. Вранці, 21 лютого 2022 року, учнівський та педагогічний колективи вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час години пам’яті «Герої не вмирають». Розпочали захід з виконання тужливої пісні «Пливе кача», під звуки якої свого часу прощалися з Героями Небесної Сотні.

Протягом дня в закладі також відбулися виховні години: «День пам`яті Небесної сотні» (1-4 класи) та «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» (для учнів 5-10 класів).

Мета заходів - вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості, розвиток бажання стати гідними громадянами України.