Відкритий урок з геометрії

З метою систематизації та узагальнення знань учнів з теми: «Паралелограм. Ознаки паралелограма», формування вміння учнів самостійно розв'язувати прикладні задачі 15 грудня 2020 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» відбувся відкритий урок з геометрії у 8-А класі. Урок провела вчитель математики Богдан Антоніна Іванівна.

На уроці було вдало поєднано різноманітні форми і методи роботи, зокрема інформаційно-комунікативні технології, робота з картками, усні відповіді учнів, самостійна та групова робота, застосовувалися ігрові технології: «Бліц опитування», «Математичні пазли»; ІКТ, тестові технології, інтерактивні технології.

Антоніна Іванівна максимально використовує навчально-методичні засоби для активізації розумової діяльності учнів, інтерактивні методи навчання для розвитку логічного мислення та виховання інтересу до вивчення предмета.