Всесвітній день снігу

День снігу офіційно був створений для популяризації зимових видів спорту серед молоді. Зазвичай у Всесвітній день снігу влаштовуються усілякі спортивні заходи: змагання з лижних гонок, хокейні матчі, масові катання на санках і різні веселі конкурси.

Отож, у Всесвітній день снігу діти КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів», за ініціативи педагогів та вихователів закладу, влаштували цілі перегони на санчатах.

Метою таких зимових розваг стало підвищити інтерес до зимових видів спорту та залучити молодь до активного способу життя. Як замислювали організатори, цей день дасть всім можливість насолодитися снігом, бо ж останнім часом українці все менше його бачать взимку, хоча сьогодні сніг лежить майже всюди.