ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ

Шкільна пора – одна з найкращих у житті кожної людини. Це і навчання, і пустощі, і цікаво проведений час. Школа – це ще й підготовка до дорослого життя.

Освітній процес у школі не даремно включає виховну складову. Школа вже давно перестала бути закладом, який дає знання лише навчальних предметів. Одну з головних ролей грає шкільне самоврядування. Воно є моделлю дорослого суспільства, де учні вчаться бути самостійними у прийнятті рішень, стають більш ініціативними, розкривають організаторські та управлінські здібності.

9 вересня 2020 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів», на шкільному ігровому майданчику, відбулися вибори президента школи. Цьогоріч одноголосно проголосували за Панченко Ліану ( учениця 6-А класу). Помічниками Ліани стали Кириченко Анастасія та Химишинець Лілія (учениці 8-А та 6-А класів).

У новообраного президента багато планів на майбутнє: відновлення шкільної інформаційної газети; створення скриньки відгуків та пропозицій; проведення тематичних заходів; фестиваль шкільної творчості; проведення шкільних ярмарок; проведення вечорів та дискотек.

Вітаємо Панченко Ліану з перемогою та бажаємо їй та команді - натхнення, сміливості та перемог!