Будемо сильні, щасливі, здорові!

Залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, пропагування здорового способу життя, розвиток здібностей вихованців, створення необхідних умов для фізичного розвитку дітей, для їх повноцінного оздоровлення, набуття навичок здорового способу життя - одне із найважливіших завдань педагогічного колективу КЗ КОР "Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів".

До Міжнародного дня захисту дитини організатори гуртка з боротьби самбо вчитель фізичної культури Полторацький Андрій Андрійович, тренер з бойового мистецтва самбо Євтєхов Ярослав Олексійович, член БО "Спарта" Бєлов Олександр провели з гуртківцями заключне святкове заняття.

Від початку своєї діяльності секція зібрала вже чимало охочих юнаків та дівчат шкільної громади, котрі прагнуть оволодіти даним видом єдиноборств.

Цього дня молоді спортсмени показали усі свої здобутки - показові виступи. Гуртківці провели весело свій останній день тренувань. Було чаювання і цікаве спілкування, адже знову вони зустрінуться у новому навчальному році. На порозі - канікули!

Заняття спортом - це важливий досвід в житті кожної дитини, який стане у нагоді в її подальшому житті.