Будемо зростати разом!

Акція «Зростаємо разом», в рамках екологічного проєкту Президента України Володимира Зеленського «Зелена Україна» відбулася 13 жовтня 2021 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» Напередодні Дня козацтва молодші діти нашого закладу посадили дерева на шкільному подвір’ї.

На порі осінь. Настала сприятлива пора посадки дерев. Педагоги нашої школи вирішили допомогти першокласникам посадити саджанці.

Алею туй висадили перед подвір’ям, щоб молоді дерева зростали разом із учнями, які навчаються у нашій школі.Незважаючи на прохолодну погоду, всі завзято та старанно працювали. Учасники акції були розділені на групи: робили розмітку, копали лунки, носили воду, висаджували саджанці. Для того, щоб молоді деревця прийнялися, школярі, рясно полили їх водою та підживили.

Усі ми сьогодні зробили добру справу. Тим більше приємно, що під час посадки дерев активними були учні, у яких саме формується світогляд і думка про важливість охорони природи. Тому, дорогі діти, знайте і пам’ятайте, що найлегше – посадити дерево, а найважче – його вберегти! Тож нехай наша праця стане добрим прикладом для інших.