Будемо здорові – будемо щасливі!

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів - День фізичної культури і спорту.

День фізичної культури і спорту – це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що розвиток фізкультури і спорту, формування здорового способу життя в учнів КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» стало найпершим завданням для педагогів закладу.

Дорогі діти! Нехай фізична культура і спорт стануть вашими союзниками на все життя, принесуть вам радість і енергію.