Акція «Допоможи птахам узимку!»

Про зимуючих птахів, друже, пам’ятай,

Годувати взимку їх ти не забувай. Небагато треба їм, жменька лиш зерна, Лиш одна! І не страшна буде їм зима

Зима – важкий час для птахів. У житті нашої планети птахи відіграють велику та багатогранну роль. Тих запасів, що були зроблені восени, не вистачає. Людська участь у долі птахів просто життєво необхідна для них. Адже наші пернаті друзі потребують допомоги саме наприкінці зимового сезону, коли їм важко знайти поживу в природі. Найбільш традиційним способом підгодівлі зимуючих птахів є організація годівниць.

З метою виховання у дітей любові до природи, 02.02.2022 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» була проведена акція «Допоможи птахам взимку!».

Традиційно наша школа в зимовий період проводить акцію «Допоможи птахам узимку». Мета акції – виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю, розвиток почуття відповідальності за довкілля.

Щоб допомогти пташкам узимку, вихованці школи разом з вчителем праці Лісовським Русланом Анатолійовичем змайстрували годівнички для пташок.

Діти із великим задоволенням розвісили власноруч виготовлені годівнички на території закладу та постійно доглядають за пернатими. Вони підгодовують братів наших менших пшеницею, пшоном, хлібом, сухофруктами та інше.

Берегти природу, а, особливо птахів, як невід’ємну її частину, – це обов’язок кожного!