October 31, 2018

24 жовтня 2018 року до КЗ КОР “Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» завітали студенти ВП НБУіП України «Боярський коледж екології і природничих ресурсів» з навчально-виховним заходом «Архітектура будови персонального комп`ютера».

         Ст...

October 24, 2018

          Напередодні канікул, 23 жовтня 2018 року, в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ Ступенів» відбулися осінні спортивні ігри на свіжому повітрі «Бути здоровим – здорово».

Метою заходу було забезпечити повноцінний ві...

October 24, 2018

Осінь - щедра на яскраві барви та подарунки, дарує натхнення і творчий настрій. Саме ця пора року є традиційною для проведення в нашій школі творчих виставок та конкурсів.

З метою відродження національних традицій у виготовленні художніх робіт, як частки матеріальної та...

October 24, 2018

19 жовтня 2018 року учні КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів побували на Співочому полі у місті Києві та насолодилися неймовірною красою традиційної  осінньої виставки квітів.

Цього разу квіти можна  не лише побачити, а й почути – ві...

October 21, 2018

Сьогодні європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайд...

October 18, 2018

Наш час потребує лідерів нової формації: людей компетентних, відповідальних, здатних мислити неординарно. Проблема виховання молодих лідерів – це проблема підготовки людини майбутнього, людини, яка відповідає вимогам нового ХХІ століття.

Ось чому необхідні пошук і підтр...

October 18, 2018

Стіни в квітах, пічка квітне,

Де цвітіння це привітне?

Знають це старі й малі,

В Петриківці, у селі.

Там бабусі так малюють,

Що художників дивують.

Став відомим на весь світ,

Той квітковий дивоцвіт

Петриківський розпис - українське декоративно-орнаментальне народне малярство,...

October 16, 2018

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді  вихованці КЗ КОР «Боярська спеціальна загаль...

Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now