УКРАЇНА – ЄВРОПЕЙСЬКА ДЕРЖАВА

Спільні цінності, спільна історія всіх націй континенту, толерантність і взаємоповага – саме ці ідеї є провідними на шляху до об’єднаної Європи. У цьому році День Європи в Україні відзначатиметься 20 травня. День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи. Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. З нагоди святкування Дня Європи в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ сту

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято останнього дзвоника. Цей день особливий для школярів, педагогів, батьків – і веселий, і з ноткою смутку водночас. Адже останній дзвоник сповістив не лише про закінчення навчання і прихід літніх канікул, а й про нову, незвідану сторінку життєвого шляху випускників. 26 травня 2017 року в КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів відбулося гучне Свято останнього дзвоника. Ні для кого не є таємницею те, що це одне з найкращих та найулюбленіших шкільних свят. Адже це своєрідний звіт перед Батьківщиною, це підсумок роботи за навчальний рік, що завершується.

ВІДПОЧИНОК НА МОРІ

Учні КЗ КОР «Боярська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» відпочивали на Чорному морі в місті Южне Одеської області на базі санаторію-профілакторію «Портовик». Діти мали можливість покупатися в морі, гарно провести вільний час, почастуватися свіжими фруктами та овочами, а після прогулянки на них чекали комфортабельні номери. Щиро завдячуємо Прокопчуку Івану Олександровичу, координатору проекту «Усмішки» ДХМ «Євангеліє для України» та його енергійній, люблячій команді, за спонсорську допомогу у відпочинку наших діток.

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now