September 13, 2020

         Шкільна пора – одна з найкращих у житті кожної людини. Це і навчання, і пустощі, і цікаво проведений час. Школа – це ще й підготовка до дорослого життя.

         Освітній процес у школі не даремно включає виховну складову. Шко...

September 1, 2020

У перший день осені, 1 вересня, в Україні традиційно відзначають День знань – свято для першокласників і початок нового навчального року. 1вересня - особливе свято! Завжди яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою.

День знань в КЗ КОР «Боярська спеціальна шк...

June 18, 2020

Напевне кожен з нас має уявлення про те, як  мають працювати школи у майбутньому. Проте вже зараз існують навчальні заклади, які першими почали робити те, чого не робив до них ніхто.

Про те, якими були чи є школи сьогодні, кожен з нас з легкістю дасть відповідь, адже на...

June 1, 2020

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інте...

May 29, 2020

Ось і завершується черговий навчальний рік. Складний і зовсім несхожий на всі попередні. Цьогоріч не буде святкових шкільних лінійок, невимушених посиденьок у класі, веселих екскурсій та весняних шкільних пікніків. Але це не привід засмучуватися! 

Під час карантину педа...

May 27, 2020

Вишиванка - символ українського народу. Її патріотичне значення полягає в тісному зв’язку з традиціями, оскільки вишиванка є одним з перших національних здобутків ще з сивої давнини. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів укр...

May 17, 2020

Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації   України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Напередодні Дня Європи учні та педагоги КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» взяли участь у он...

May 13, 2020

День матері в Україні відзначається у другу неділю травня  і цілком присвячений жінкам-матерям. Це день, коли треба висловлювати привітання і подяку улюбленій ненці за колосальне терпіння і сили, підтримку та любов, пролиті сльози і переживання. З покоління в покоління...

May 8, 2020

День пам`яті і примирення… Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню, малим дітям і старим – усім загиблим і усім тим, хто вижив...

May 4, 2020

В КЗ КОР «Боярська спеціальна школа І-ІІ ступенів» 29 квітня 2020 року відбулася онлайн-конференція для старшокласників «Скажемо «НІ» насильству», саме у День деніму.

Заходи та акції до Дня деніму (Дня джинсів) проводяться в останню середу квітня. Вперше виник в 1999 ро...

Please reload

© 2017 КЗ КОР "Боярська СЗОШ І-ІІ ступенів"

Телефон: 

(04598) 3-55-97 

Пошта:

binternat@ukr.net

Наша адреса: вул. Перша Піщана, 1 

Києво-Святошинський р-н. м. Боярка

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now